filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Przyznawane nagrody:
Grand OFF
Grand Off - Europejskie Nagrody Filmowe Niezależnych (do 2008)
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
edycje rozdania nagród
2023
W domu wszystko dobrze
2022
Hors-jeu
2021
Przyjaciel
2020
Yom Ragil
2019
Archangel
2018
Transfer
2017
Bus Story
2016
Riders
2015
Zmrożona do kości
2014
W desperacji
2013
The White Horse
Psubrat
La Ville Lumière
2012
Droga do raju
2011
Cicha rzeka
2010
Guest
2009
Grunt pod stopami
2008
Cellule Morte
2007
Mozart wsród kieszonkowców
Wyróżnieni w roku 2023
W domu wszystko dobrze
(
1/1
)
Baletnica
(
1/1
)
Easy
(
1/1
)
Chroma Key
(
1/1
)
Austriacki most
(
1/1
)
Le père, le fils et le Rav Kalmenson
(
1/1
)
Beloc el ciego
(
1/1
)
Svatební noc
(
1/1
)
Nasze pragnienia
(
1/1
)
A même le sol
(
1/1
)
Nagradzani aktorzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Neil Maskell
Horst Sachtleben
Albert Delpy
Augusto Zucchi
Arkadiusz Jakubik
André Hennicke
Massimo Dapporto
Adrian Titieni
Mark Tilton
Matteo Razzouki-Safardi
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Danuta Stenka
Anne Parillaud
Kinga Preis
Ulrike Krumbiegel
Ursula Werner
Inger Tudor
Sabine Timoteo
Assi Levy
Marissa Josa
Irene Maiorino
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Raúl de la Fuente
Adam Hartwiński
Michael Grudsky
Tadeusz Łysiak
Alireza Mirasadollah
Daniel Zagórski
Gabriel Gauchet
Mauro Carraro
Pawlina Carlucci Sforza
Magdalena Lubańska
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.