filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Festiwal Mediów
2008
https://czlowiekwzagrozeniu.pl/
Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu"
Data wręczenia nagród:
22 listopada
Festiwal odbył się w dniach 19-22 listopada 2008r.
Biała Kobra
Grand Prix Festiwalu
wygrane
Do bólu
(2008)
Marcin Koszałka
Udział w konkursie głównym
nominacje
Bajki z krainy pieców
(2008)
Andrzej B. Czulda
Ballada o prawdziwym kłamstwie
(2007)
Andrzej Trzos-Rastawiecki
Barawiczok
(2007)
Siergiej Łukianczikow
Chusta Weroniki
(2007)
Piotr Wąsiński
Czesław Niemen
(2007)
Eugeniusz Szpakowski
Dekalog III. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
(2008)
Maciej Cuske
Dziewczyny z jednej celi
(2008)
Piotr Zarębski
Henio, idziemy na Widzew
(2007)
Michał Jóźwiak
Jak w raju
(2006)
Wiesława Piećko
Latawce
(2007)
Beata Dzianowicz
Mama, Tata, Bóg i Szatan
(2008)
Paweł Jóźwiak-Rodan
Miasteczko Kroke
(2007)
Natalia Schmidt
,
Kuba Karyś
Muzyczna partyzantka
(2007)
Mirosław Dembiński
Na zdrowie
(2008)
Michał Bukojemski
Pierwsze
(2008)
Beata Januchta
Połowa mnie
(2007)
Justyna Tafel
Radioakcja
(2007)
Tomasz Jurkiewicz
Rekord Errola
(2008)
Borys Lankosz
Ruchome okno
(2008)
Stanisław Lenartowicz
Skarby Ani K.
(2008)
Małgorzata Gryniewicz
Szklana pułapka
(2008)
Paweł Ferdek
Świat według błazna
(2008)
Grzegorz Linkowski
Wygrywam najcenniejsze
(2007)
Dorota Petrus
,
Bogdan Lęcznar
Zabita Czeczenia
(2008)
Magdalena Siemion
Złota rybka
(2008)
Tomasz Wolski
Nagroda Specjalna
Dyplom honorowy
wygrane
Dekalog III. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
(2008)
Maciej Cuske
Muzyczna partyzantka
(2007)
Mirosław Dembiński
Skarby Ani K.
(2008)
Małgorzata Gryniewicz
Nagroda Fundacji Monumentum Iuadaicum Lodzense
wygrane
Miasteczko Kroke
(2007)
Natalia Schmidt
,
Kuba Karyś
Nagroda im. Aleksandra Kamińskiego
wygrane
Radioakcja
(2007)
Tomasz Jurkiewicz
Nagroda Łódź Art Center
wygrane
Latawce
(2007)
Beata Dzianowicz
Nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich
wygrane
Bajki z krainy pieców
(2008)
Andrzej B. Czulda
Na zdrowie
(2008)
Michał Bukojemski
Nagroda Stowarzyszenia Miłośników off Kultury SMoK
wygrane
Świat według błazna
(2008)
Grzegorz Linkowski
Nagroda Wytwórni Filmów Oświatowych i Programów Edukacyjnych w Łodzi
wygrane
Połowa mnie
(2007)
Justyna Tafel
Wyróżnieni w roku 2008
Muzyczna partyzantka
(
1/2
)
Latawce
(
1/2
)
Połowa mnie
(
1/2
)
Radioakcja
(
1/2
)
Miasteczko Kroke
(
1/2
)
Świat według błazna
(
1/2
)
Bajki z krainy pieców
(
1/2
)
Dekalog III. Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
(
1/2
)
Skarby Ani K.
(
1/2
)
Na zdrowie
(
1/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.