filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Manaki Brothers
2021
http://manaki.com.mk
Manaki Brothers – Międzynarodowy Festiwal Operatorów Filmowych
Data wręczenia nagród:
21 września
Złota Kamera
Najlepszy operator
wygrane
Hytti nro 6
(2021)
Jani-Petteri Passi
W pociągu zmierzającym na koło podbiegunowe, dwoje nieznajomych odbywa podróż, która zmieni ich spojrzenie na życie.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Dopóki mogę iść
(2021)
Jelena Stankovic
Jak siostry
(2021)
Naum Doksevski
Magnetyczni
(2021)
Brice Pancot
Murena
(2021)
Hélène Louvart
Pióra
(2021)
Kamal Samy
W pętli ryzyka i fantazji
(2021)
Yukiko Iioka
Zło nie istnieje
(2020)
Ashkan Ashkani
Srebrna Kamera
Zdobywca
wygrane
Najgorszy człowiek na świecie
(2021)
Kasper Tuxen
Pełna życiowej energii Julie u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe.
Brązowa Kamera
Zdobywca
wygrane
Titane
(2021)
Ruben Impens
Alexia morduje bez mrugnięcia okiem. Gdy w ślad za nią rusza kordon policji, decyduje się na desperacki krok.
Konkurs Filmów Krótkometrażowych
Mała Złota Kamera dla najlepszego operatora filmu krótkometrażowego
wygrane
Noite Turva
(2020)
Joana Silva Fernandes
Udział w konkursie
nominacje
Atrapa
(2020)
Laurynas Bareiša
Biegun północny
(2021)
Vladimir Samoilovski
Det er i jorden
(2021)
Tobias Scavenius
Miegamasis rajonas
(2020)
Vytautas Katkus
Sona
(2020)
Shahin Araqi
Wyróżnieni w roku 2021
Titane
(
1/1
)
Najgorszy człowiek na świecie
(
1/1
)
Hytti nro 6
(
1/1
)
Noite Turva
(
1/1
)
Zło nie istnieje
(
0/1
)
Atrapa
(
0/1
)
Miegamasis rajonas
(
0/1
)
W pętli ryzyka i fantazji
(
0/1
)
Murena
(
0/1
)
Magnetyczni
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.