PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=268854}
6,5 2 282
oceny
6,5 10 1 2282
Przebacz
powrót do forum filmu Przebacz

jakby nie było kolorowych domów i estetyki w polskich miastach. Ja już dziękuję.

hussair

W Statystach było łądnie:) i w 'dlaczego nie'... i w 'nigdy w zyciu'..
Bo miasta takie zwykle są- brudne i brzydkie, co większośc filmów tuszuje i pokazuje kolorowy świat, kwiatki motylki itp. To tez pokazują inne filmy, od ktorych odstepstwem moze być "osma mila"- tak wyglada ameryka;] zresztą film chyba właśnie chce ukazac taki brud, jakby nie chcieli to by posprzatali na potrzeby filmu jak to zwykle robią. Polska jest polską. jest uboga i jest małym krajem, ktoty ma jeden wlasny język w przeciwienstwie do filmow amerykanskich, brytyjskich i australijskich gdzie mowią jednym jezykiem, są bogaci, wielcy. dlatego ich filmow jets najwiecej, ich filmy są najslawniejsze bo tez mają duzo pomyslow.

hussair

bez przesady, ostanio w Polsce kręci sie prawie same komedie romantyczne, gdzie tłem są kolorowe domki, ludzie chodzą po swoich ekskluzywnych mieszkaniach w ekskluzywnych ciucchach, wszyscy są szczęśliwi i uśmiechnięci- np Zatorski takie kręci, jakies tam z zakościelnym w roli glownej, tytułow nie pamietam bo nudne były

hussair

Jak ci brak koloru i estetyki w polskich filmach to juz wiem dla jakiej grupy ludzi sa robione filmy typy "tylko mnie kochaj"

ocenił(a) film na 6
baiano84

chcesz przez to powiedziec ze kazdy ambitniejszy musi byc czarno bialy albo buro-sraczkowaty i malo estetyczny? ale to sprawa oczywista na ogol jesli nasi filmowcy "probuja" robic cos zrobic ambitniejszego wlasnie to jest buro srakowate albo nieestetyczne(a najlepoiej obydwa naraz)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones