Gabriela Kownacka

Gabriela Anna Kwasz

8,1
8 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Kownacka

Czy w serialu była kiedyś mowa o tym czy Jacek i Ania mieli rodziców, a dzieci dziadków?

Hitek

Raczej nie, scenarzyści po prostu pominęli ten wątek :)

Kai1989

Dzieki ;)

Hitek

Ale głowy niw dam sobie uciąć bo wszystkich odcinków jeszcze nie miałem okazji widzieć :D

Kai1989

są wspominani ale nigdy nie występują :)

Hitek

Nie jestem wiernym widzem tego serialu, ani nigdy nie byłem, ale... kim zatem był ten dziadek-wojskowy, do którego dzieci mówiły "dziadku"?

iysy

Dziadkiem MĘŻA Majki- Kuby.

Hitek

O matce Anki w bodajże odcinku 2 wspomniała Majka. Powiedziała, że Jacek bardzo się denerwował przy porodzie Anki, że rzucił się na matkę Anki z nożem.
Postać ta nie pojawiła się ani razu w serialu, nie ma również informacji o tym, czy żyje. W chwili wspomnienia o niej przez Majkę najprawdopodobniej jeszcze żyła gdyż Majka powiedziała ,,Babcia była wtedy młodsza, to zdążyła uciec". Wiadomo tylko tyle, że ciotka Adela była jej siostrą cioteczną.
O ojcu Anki nie wiadomo nic oprócz tego, że Ula nie jest do niego podobna.

ferdek_5

Właśnie niedawno skończyłam oglądać odcinek gdzie Ula prosi o namalowanie portretu ich ojca, który nigdy nie był wojskowym ani też jak ktoś wyżej wspomniał nie jest podobny do Uli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones