Gabriela Kownacka

Gabriela Anna Kwasz

8,2
8 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Kownacka

Szkoda babki...

użytkownik usunięty

ale żałosne jest to Wasze "zapalanie" wirtualnych świeczek, może lepiej byście wybrali się na pogrzeb/cmentarz i tam zapalili świeczkę, a nie tu z siebie idiotów robicie.

może niektórzy nie mogą? więcej szacunku mniej inwektyw.

slezek

Co nie zmienia faktu że internetowe znicze są żałosne.

Prawda. Ma to taką samą gównianą wartość, jak setki przyjaciół/znajomych na Naszej-Klasie.

krzychox

Do ostatniej chwili mialam nadzieje, ze jednak jej się uda;( Wielki żal :(

Przecież nie każdy może iść na cmentarz. Taka świeczka nie jest niczym złym.

użytkownik usunięty
Ekranizacja

Rozumiem, że nie każdy może iść na cmentarz, ale co daje "internetowa świeczka" ? O ile można nazwać te znaczki świeczką. Po prostu dziecinada, lepiej już napisać kilka słów na forum jak już chcesz wyrazić jakoś swoje uczucia niż wklepać na klawiaturze 3 bezwartościowe znaki.

a co daje prawdziwa świeczka?

haava

Ogień.

to wyrażenie swojej emocji, że zapala się znicz, oddaje hołd osobie, która była dla ciebie ważna... nie zawsze można pójść na cmentarz... choć postaram sie zapalić jej znicz... ale nawet nie wiem gdzie będzie jej grób ;( gdy piszę te słowa - łzy płyną mi z oczu...

Smutne, że nie żyje. Nie mogę w to wciąż uwierzyć. Przeczytałam na wp i takie gały mi wyszły. Życie jest takie kruche i uwielbia płatać figle. Bardzo mi przykro. Współczuję rodzinie.

JustFurious

Lepiej jest napisać coś od siebie, a nie jak ostatni internetowy debil "napisać" sobie świeczkę

PPWojtek

Chcą to niech sobie 'zapalają' internetowe znicze..to nie znaczy o niczyim idiotyzmie czy debilizmie..Gorzej z Wami, którzy przy okazji śmierci tak wspaniałej aktorki wolicie się rozwodzić nad bzdurami i obrażać innych..
Szkoda tej niesamowitej kobiety i strasznie mi przykro, że odeszła..

Ef_fka

Mam nadzieję, że ten komentarz zakończy tę beznadziejną kłótnię.

Enea

Nic nie trwa wiecznie. Szkoda kobiety, ale te świeczki naprawdę są żenujące i nic znaczące.

użytkownik usunięty
bandofbrothers

Jestem w szoku po przeczytaniu informacji, że zmarła. Nie wiedziałem, że chorowała na raka piersi. Odeszła jedna z moich ulubionych aktorek.

oj dajcie spokój, świeczka czy nie świeczka, to każdy chce wyrazić swój szacunek i uczcić jakoś jej śmierć, a to się przecież liczy.

marcelpol

taaa, i zamiast napisać coś ciepłego piszą jakieś dziwne znaki które mają emitować świeczkę. Jeszcze sobie łańcuszki smsowe powysyłajcie geniusze.

atia

"Chcą to niech sobie 'zapalają' internetowe znicze..to nie znaczy o niczyim idiotyzmie czy debilizmie..Gorzej z Wami, którzy przy okazji śmierci tak wspaniałej aktorki wolicie się rozwodzić nad bzdurami i obrażać innych.."

myslalem ze po tym komentarzu skoncza sie wasze spory, ale jednak nie. lepiej sie poklocic.


szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones